ÖZKAN

DOĞAÇ DUYGULARIN SAMİMİ YORUMU …

YEPYENİ SICAK BİR ÇALIŞMA…

Kendine Özgü Yorumu ile Ö Z K A N

GÜL BENCE isimli ilk maxi single çalışması MA Production etiketi Ayhan GÜNYIL prodüktörlüğünde müzik marketlerdeki yerini aldı.

Uzun yıllardır müzikle uğraşan ve 80’i aşkın bestesi bulunan Ö Z K A N ; Konservatuar yıllarında yazdığı şarkıları ile büyük beğeni topladı. Türk müziği formunda geniş bir repertuvara sahip. Klarnet,ud,keman,kaval,mey,piyano,bağlama,yaylı tanbur,bas gitar,davul, perküsyon,kabak kemane ve15 farklı doğu batı enstrümanını profesyonelce çalıyor.Yurt içinde bir çok mekanda sahne aldı.

2009 yılında Popstar Alaturka adlı ses yarışmasında güçlü yorumu ile yarışmanın juri üyelerinden olan Gülben Ergen’e yaptığı GÜL BENCE isimli şarkıyı sürpriz bir şekilde canlı seslendirerek izleyenlerden tam not aldı.Gül Bence şarkısı büyük beğeni topladı.

Bu hoş sürpriz tecrübesi albümünün adını belirlemiş oldu.GÜL BENCE isimli şarkısı diğital platformlarda ve müzik piyasasının genelinde bir çok mekanda istek alan şarkı haline geldi.Ö Z K A N ‘ın GÜL BENCE isimli ilk maxi single çalışması müzikseverlerle buluştu.

Ö Z K A N’ın GÜL BENCE isimli ilk maxi single çalışmasında 4 şarkı yer alıyor.Albüme ismini veren
GÜL BENCE şarkısının söz ve müziği kendisine ait.Albüm de yer alan diğer SERSERİ GÖNLÜM ve BİLETİN BENDE isimli şarkılar Ayhan GÜNYIL imzası taşıyor…

GÜL BENCE ALBÜMÜNDE YER ALAN ŞARKILAR;

1-GÜL BENCE
Söz-müzik : Özkan

2-BİLETİN BENDE
Söz –müzik : Ayhan Günyıl

3-SERSERİ GÖNLÜM
Söz –müzik :Ayhan Günyıl

4-GÜL BENCE (REMİX)

www.ozkanfun.com
twitter.http//twitter.com/ozkanfun
facebook.//www.facebook.com/ozkanfun
Basın ve Halklailişkiler :MA PRODUCTION
Tel:+90 5333907316

MA PRODUCTION MÜZİK ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Fulya Mh.Şehitniyazi Sk.No:13/C ŞişliSTANBUL
www.mamuzikyapim.com / info@mamuzikyapim.com